Logotypy Fundusze Europejskie Infrastruktura i Środowisko, Rzeczpospolita Polska, GDDKiA, Unia Europejska Fundusz Spójności

S6 Goleniów - Kiełpino


Aktualności

Spotkanie z Podwykonawcami - 27. 09. 2017.

Mając na względzie konieczność zabezpieczenia interesów wszystkich stron realizujących kontrakty na rzecz GDDKiA, Zamawiający ustalił datę kolejnego spotkania z Podwykonawcami na dzień 27 września 2017 roku (środa), o godzinie 11.30 w siedzibie Rejonu GDDKiA w Nowogardzie, przy ulicy Górnej 2. Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej GDDKiA. Zapraszamy zainteresowane strony do uczestnictwa w spotkaniu.

Uzyskanie decyzji ZRID na Odcinku 2

W dniu 28.08.2017 r. Wojewoda Zachodniopomorski wydał decyzję Zezwalającą na Realizację Inwestycji Drogowej (ZRID) dla Odcinka 2 zadania objętego Inwestycją: "Projekt i budowa drogi S-6 na odcinku Nowogard – Płoty (koniec obwodnicy m. Nowogard – koniec obwodnicy m. Płoty)". Decyzja dotyczy części terenu Odcinka 2 na styku Odcinka 2 z Odcinkiem 3, który nie był objęty Decyzją ZRID z dnia 08.03.2017

Spotkanie z Podwykonawcami - 29. 08 .2017

Mając na względzie konieczność zabezpieczenia interesów wszystkich stron realizujących kontrakty na rzecz GDDKiA, Zamawiający ustalił datę kolejnego spotkania z Podwykonawcami na dzień 29 sierpnia 2017 roku (wtorek), o godzinie 10-ej w siedzibie GDDKiA oddział w Szczecinie, przy ulicy Bohaterów Warszawy 33. Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej GDDKiA. Zapraszamy zainteresowane strony do uczestnictwa w spotkaniu.

Spotkanie z Podwykonawcami - 28. 07 .2017

Mając na względzie konieczność zabezpieczenia interesów wszystkich stron realizujących kontrakty na rzecz GDDKiA, Zamawiający ustalił datę kolejnego spotkania z Podwykonawcami na dzień 28 lipca 2017 roku (piątek), o godzinie 10-ej w siedzibie GDDKiA oddział w Szczecinie, przy ulicy Bohaterów Warszawy 33. Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej GDDKiA. Zapraszamy zainteresowane strony do uczestnictwa w spotkaniu.